KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16108179
nr 1610 8179
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Barnporträtt, ej signerad. Blandteknik, bildmått: 26x21 cm, yttermått inklusive ram: 39x34 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 april 2024
kl 19:52:34
28/3 16:31:04